TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Przez ostatnie dwa tygodnie na sali sportowej PSP 1 rywalizowali uczniowie w turnieju tenisa stołowego chłopców. Zawodnicy, którzy wzięli udział w zawodach zostali podzieleni na dwie grupy eliminacyjne. W grupach tych rywalizowali pomiędzy sobą systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów.


GRUPA A                                                             

1. Grabowski Jakub                                         

2. Babula Dawid                                             

3. Wyroślak Wiktor                                                                 

4. Amanowicz Igor                                         

GRUPA B

1. Filipek Konrad

2. Petkow Michał

3. Wdowiak Piotr

4. Kula Wojtek

W grupie A najlepsi okazali się Grabowski Jakub i Amanowicz Igor, natomiast w grupie B nie mieli sobie równych Petkow Michał i Filipek Konrad. Zwycięzcy swoich grup utworzyli grupę mistrzowską, gdzie rywalizowali ze sobą o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym.

W grupie mistrzowskiej zdecydowanym faworytem okazał się Michał Petkow, który pokonał swoich rówieśników w stosunku setów 2:0. Drugie miejsce zajął Igor Amanowicz, trzecie miejsce przypadło Konradowi Filipkowi, natomiast czwarty był Jakub Grabowski.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

 

 

 

 

 

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com