V MIEJSKO - GMINNY KONKURS WIEDZY O ZJEDNOCZYNYM KRÓLESTWIE WIELKIEJ BRYTANII

14 maja 2018 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach odbył się V Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii dla klas VI i VII. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielkę języka angielskiego p. Sylwię Janicką –Dołęga. Wzięło w nim udział 16 uczniów z 5 szkół z miasta Pionki i gminy Pionki (PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 5, PSP Laski, PSP Suskowola).

Wcześniej w każdej ze szkół odbył się etap szkolny. Wyłonił on najlepszych uczniów, którzy wzięli udział w II etapie. Dzieci musiały wykazać się szeroką wiedzą na temat Wielkiej Brytanii.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, słowniki, nagrody książkowe i drobne upominki. Pozostali uczestnicy dostali dyplomy za udział w konkursie.

I miejsce zdobyła Maja Janiszewska z PSP nr 1, II miejsce zajął uczeń PSP nr 5 – Hubert Siek. Natomiast III miejsce zajęła Julia Kamionka z PSP w Laskach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy uczniom i nauczycielom za zainteresowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

Sylwia Janicka – Dołęga

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com