Kiermasz taniej książki

Biblioteka szkolna budynek B zaprasza na kiermasz – ofertę Taniej Książki zorganizowany we współpracy z Księgarnią i Hurtownią Książek Tuliszków

Nasz kiermasz książki to ciekawe tytuły książek dla każdego czytelnika i promocyjne ceny książek. Kiermasz taniej książki to oferta Księgarni Tuliszków, w której znajdziecie nowe książki w rewelacyjnie niskich cenach - tanie książki dla każdego czytelnika: książki dla dzieci, książki dla młodzieży, książki dla dorosłych.

Wśród naszych propozycji znajdziecie różnorodne gatunki literackie: nowości wydawnicze i książki na różne okazje, kolorowanki, malowanki i kolorowanki z naklejkami, bajki, baśnie, legendy, książki  dla dzieci i książki młodzieży, dużą popularnością cieszą się bajki świąteczne i książki na święta (książki na Boże Narodzenie, książki na mikołajki, książki pod choinkę, ) oraz kolorowanki świąteczne ( kolorowanki bożonarodzeniowe).

Kiermasz jest czynny w godzinach pracy biblioteki 8.00 – 14.00
Zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci i rodziców, nauczycieli.
Kiermasz będzie funkcjonował do wyczerpania oferty, jest możliwość zamówienia brakujących pozycji.