Zajęcia pozalekcyjne

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

RODZAJE ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

JAK CZĘSTO?

DZIEŃ TYG./GODZ.

1. Rozwijanie zainteresowań polonistycznych – przygotowanie do konkursu polonistycznego.

 

Maria Łachmaniuk

 

 

1 x w tygodniu

 

 

środa

1335 – 1420

2. Technika pracy z tekstem. Dodatkowe zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl.VIa.

 

 

Maria Łachmaniuk

 

 

1 x w tygodniu

 

 

czwartek

1335 – 1420

3. Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI d.

Agnieszka Piekarska

- Grabowska

 

1 x w tygodniu

 

wtorek

1430 – 1515

4 Rozwijanie zainteresowań polonistycznych kl. IV a.

Agnieszka Piekarska

- Grabowska

 

1 x w tygodniu

 

środa

1335 – 1420

5. Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI d.

 

Agnieszka Śmietanka

 

1 x w tygodniu

 

poniedziałek

1325 – 1420

6. Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI b.

 

Urszula Wasilewska

 

1 x w tygodniu

 

środa

1240 – 1325

7. Przygotowanie do konkursów oraz do egzaminu kl. V (b, c), kl.VI (a, b)

 

 

Jolanta Mazur

 

 

1 x w tygodniu

 

poniedziałek

800 – 845

8. Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI c.

 

Aneta Wiśniewska

 

1 x w tygodniu

 

środa

1325 – 1420

9. Zajęcia przygotowujące do konkursów matematycznych (kl. VI c, V a, IVc).

 

Aneta Wiśniewska

 

 

1 x w tygodniu

 

 

wtorek

1325 – 1420

10. Koło jęz. angielskiego dla uczniów zdolnych kl. VI.

 

Magdalena Drab

 

1 x w tygodniu

 

piątek

1330 – 1415

11. Koło historyczne.

Bartłomiej Gałkowski

1 x w tygodniu

środa

1430 – 1515

12. Zajęcia wyrównawcze.

Bartłomiej Gałkowski

1 x w tygodniu

środa

1515 – 1600

 

13. Piłka siatkowa chłopców.

 

 

Piotr Wrochna

 

 

2 x w tygodniu

środa

1600 – 1730

 

czwartek

1700 – 1830

14. SKS – UKS „DELFIN”.

Wojciech Mazur

1 x w tygodniu

czwartek

1430 – 1515

15. Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu kl. VI c.

 

Anita Grzywacz

 

1 x w tygodniu

 

wtorek

1335 – 1420

16. Pomoc uczniom słabszym

Anita Grzywacz

2 x w miesiącu

piątek

800 – 845

17.Informatyka kl. VI.

Karol Łobodziec

1 x w tygodniu

czwartek

1420 sala 70

18. Jęz. angielski kl. V.

Karolina Janik

1 x w tygodniu

poniedziałek

1430 – 1515

19. Koło ekologiczne.

Joanna Ćwiklak

2 x w miesiącu

1325 – 1420

20. Koło biblioteczne.

Renata Basaj, Dorota Molenda

co 2 tydzień

środa

1330 – 1500

21. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze w kl. III c.

Barbara Maciąg

1 x w tygodniu

II semestr

piątek

800 – 845

22. Zajęcia z uczniem zdolnym.

Barbara Maciąg

1 x w tygodniu

środa

1145 – 1230

23.Teatrzyk małego aktora.

Joanna Wiśniewska

– Simian

1 x w tygodniu

środa

1145 – 1230

sala 70

24. Kółko plastyczne

kl. I – III.

Hanna Krawiec

1 x w miesiącu

wtorek

1500 – 1630

25. Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze kl. II c.

Hanna Krawiec

1 x w tygodniu

I półrocze

 

piątek

1145 – 1230

 

26. Koło artystyczne.

 

 

Beata Ornat

 

2 x w miesiącu

czwartek

1610 – 1700

zamiennie

piątek

1145 – 1230

 

27. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. II a.

 

Beata Ornat

1 x w tygodniu

II półrocze

poniedziałek

1240 – 1325

28. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. II b.

 

Beata Kacperczyk

1 x w tygodniu

I półrocze

 

poniedziałek

1145 – 1230

29. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. I b.

Beata Lenarczyk

1 x w tygodniu

- cały rok

środa

1145 – 1230

30. Jęz. angielski dla uczniów z trudnościami w nauce.

Jolanta Wawer

1 x w tygodniu

czwartek

1530 – 1615

31. SKKT

Jolanta Wawer

1 x w miesiącu

ostatni czwartek miesiąca

1415 – 1530

32. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. I a.

 

 

Jolanta Brzózek

1 x w tygodniu

styczeń i

II semestr

 

środa

 

33. Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. III a.

 

Małgorzata Śmietanka

 

II semestr

1 x w tygodniu

 

34. Pomoc uczniom z trudnościami w nauce jęz. angielskiego kl. V a.

 

 

Sylwia Janicka - Dołęga

 

 

2 x miesiącu

 

 

 

 

piątek

1335 – 1420

35.Piłka siatkowa dziewcząt kl. VI.

Marzena Burchart

1 x w tygodniu

poniedziałek

1615 – 1700

36.Piłka siatkowa dziewcząt kl. V.

Marzena Burchart

1 x w tygodniu

poniedziałek

1700 – 1800

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com