Spotkanie z posłem Europarlamentu

 Spotkanie z panem Dariuszem Grabowskim - posłem Europarlamentu.

We wtorek 12 maja 2009r. dzieci z klas młodszych odwiedził pan Dariusz Grabowski - poseł Europarlamentu. W bardzo ciekawy sposób pan poseł opowiedział dzieciom z kl. I b o pracy w parlamencie europejskim, odpowiedział na trudne pytania zadawane przez dzieci.

Wraz z panem Henrykiem Rybakiem, naszym radnym powiatowym uczestniczył w zajęciach zespołu muzycznego prowadzonego przez pana Janusza Górskiego. Panowie byli zachwyceni talentami muzycznymi naszych uczniów. Jest nam niezmiernie miło, że już niedługo będziemy mieli okazję spotkać się na pięknej uroczystości w naszej szkole.

Dziękujemy za miłe spotkanie i słodkości, które dostały dzieci.

Beata Lenarczyk

spotkanie_grabowski 271.jpg

spotkanie_grabowski 272.jpg

 

spotkanie_grabowski 275.jpg

 

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com