Przedstawienie The Missing skeleton

przedstawienie_kl_via00947_resize.jpgDnia 4 czerwca 2009 r. klasa VI a wraz z opiekunami: p. Jolantą Wawer oraz p. Magdaleną Drab przygotowały przedstawienie w języku angielskim pod tytułem: „The Missing Skeleton”. Spotkanie odbyło się z okazji „Dnia Matki”.

Uczniowie mieli okazję pochwalić się wspaniałą znajomością języka angielskiego oraz niezwykłymi zdolnościami aktorskimi, wcielając się w role detektywów, gospoś, uczniów oraz nauczycieli. Poza przedstawieniem, dzieci pięknie śpiewały i recytowały wiersze dla swoich mam. Na zakończenie uroczystości wszyscy razem zasiedli do poczęstunku, specjalnie na tę okazję przygotowanego. Zarówno mamy jak i nauczycielki były bardzo dumne i zadowolone z występów dzieci.