Badacze wody - początki


Logo drużyny H2OMiło nam poinformować, że nasza szkoła od października 2019 roku uczestniczy w międzynarodowym programie „Badacz Wody”, który zachęca uczniów w 12 krajach świata do podejmowania odważnych i zdecydowanych działań na rzecz poszanowania wody. Jest to niezwykle atrakcyjny projekt edukacyjny, który daje tysiącom uczniów na całym świecie możliwość prowadzenia wspólnych działań związanych z ochroną i poszanowaniem naszych cennych zasobów WODY.

 

uczniowie Drużyny H2O

Ciekawe doświadczenia, zabawne interaktywne misje zwiększają wiedzę uczniów. Nasz szkolny zespół Badacza Wody „Drużyna H2O” dołączyła do rówieśników zaangażowanych w ochronę zasobów wody. Szkoła otrzymała na swoim blogu wirtualny zbiornik wodny, który pod wpływem wprowadzania wyników z rzeczywistych działań napełnia się wodą, ożywia roślinami i zwierzętami.

Zapraszamy do przeglądania naszego bloga -> https://www.badaczwody.pl/zarzadzanie-misja/publiczna-8.

Szkolny koordynator

Joanna Ćwiklak

Joomla Templates by Joomla-Monster.com