Spotkanie online z uczniami i nauczycielami z Turcji i Albanii.

W ramach projektu Culture For You ( eTwinning- Europejska Współpraca Szkół ) nasze uczennice z klasy 7b: Oliwia Domagalska, 7c: Oliwia Rusinek, Oliwia Cywka, Wiktoria Schabowska i Roksana Skrzek miały okazję użyć języka angielskiego do bezpośredniej komunikacji z kolegami i koleżankami z Turcji i Albanii.

Projekt rozpoczął się w 2019r., lecz ze względów pandemii na całym świecie na rok został wstrzymany, po czym znowu ruszył ku uciesze wszystkich uczestników. W trakcie spotkania uczniowie porozmawiali o swoich zainteresowaniach,  zabawach/grach narodowych, robili szkice prezentacji, którą dokończą w trakcie kolejnego spotkania. Było to naprawdę niesamowite przeżycie. Projekt jest koordynowany przez p. Magdalenę Drab.