"Trzy świnki" - po angielsku

Zdjęcie z przedstawieniaW ramach dodatkowych zajęć z języka angielskiego grupa uczniów z naszej szkoły przygotowała przedstawienie teatralne pt. „Trzy świnki”  W skład grupy aktorskiej weszli:

 • Marcelina Borek-   świnka 2
 • Iga Łobodziec – świnka 1
 • Oliwia Mazur  - wilczek 1
 • Zuzanna Monik – świnka 3
 • Szymon Petkow – tata wilk
 • Roksana Skrzek – mama świnka
 • Antonina Sułek - sowa
 • Alicja Śliwińska – wilczek 2
 • Andżelika Tęcza - Mężczyzna
 • Kacper Tęcza – wilczek 3

Techniką (dźwięk i obraz) zajmowali się Oliwier Wałęka i Igor Pujanek

Nad całością czuwała p. Aldona Krasoń - nauczyciel j. angielskiego.

 

 

W dniu 08. 03.2019 do szkoły na obejrzenie  przedstawienia zostały zaproszone dzieci z pionkowskich przedszkoli.  Mogły rozwijać swój język angielski poprzez obejrzenie angielskiej wersji bajki czy też słuchając angielskich piosenek.  Podczas rozmowy po przedstawieniu wyciągnęły wniosek, iż każda praca, którą podejmuje się człowiek musi być wykonana solidnie.

Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom oraz ich wychowawcom.

 

 

 

 

 

      Dnia 12.03.2019r. grupa teatralna z naszej szkoły udała się do Kielc na Świętokrzyski Konkurs Teatrów w j. Angielskim.  Towarzyszyło im liczne grono widzów – koleżanek i kolegów ze szkoły. Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. Trzy świnki”  Mimo stresu i wielkich emocji wykonawcy dali z siebie wszystko i bezbłędnie przedstawili spektakl. Ich ogromny wkład pracy został nagrodzony            3 miejscem. Zostali też wyróżnieni za poprawność językową. W nagrodę otrzymali gadżety ufundowane przez sponsorów konkursu, a szkoła wzbogaciła się o odtwarzacz CD.

W skład grupy aktorskiej wchodzili:

 

 • Iga Łobodziec – świnka 1
 • Oliwia Mazur  - wilczek 1
 • Zuzanna Monik – świnka 3
 • Szymon Petkow – tata wilk
 • Roksana Skrzek – mama świnka
 • Antonina Sułek - sowa
 • Alicja Śliwińska – wilczek 2
 • Andżelika Tęcza - Mężczyzna
 • Kacper Tęcza – wilczek 3

 

Techniką (dźwięk i obraz) zajmowali się:

 • Oliwier Wałęka
 • Igor Pujanek

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com