Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu ,,Opiekun Stypendysty Roku 2020/2021’’.

Uroczysta gala, podczas której nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu ,,Opiekun Stypendysty 2020/2021’’ w ramach projektu ,,Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka’’, odbyła się 18 października 2021r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie.

Pani Joanna Ćwiklak odebrała nagrodę z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego

Adama Struzika i Elżbiety Lanc członkini zarządu województwa mazowieckiego oraz Krzysztofa Skolimowskiego przewodniczącego sejmikowej Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W roku szkolnym 2020/2021 p. Joanna Ćwiklak sprawowała opiekę dydaktyczną nad stypendystką

Martyną Gdulewicz, która realizowała projekt badawczy w ramach Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia ,,Wpływ zanieczyszczeń wód powierzchniowych na różnorodność bioindykatorów roślinnych i zwierzęcych w Puszczy Kozienickiej’’. Dzięki takim uczniom po prostu więcej i ciekawiej dzieje się w szkole. Promocja stypendystki w środowisku szkolnym i lokalnym stała się inspiracją i zachętą dla innych uczniów, aby rozwijali swój własny potencjał i byli otwarci na nowe wyzwania.

Gratulujemy wyróżnienia oraz życzymy kolejnych sukcesów.