Akcja ,,Moja aktywność ruchowa- moja radość”- cz.1-

Serdecznie zapraszamy uczniów i rodziców do wzięcia udziału w szkolnej akcji ,,Moja aktywność ruchowa- moja radość”- cz.1- Jesień w ramach realizacji projektu ,,Szkoła Promująca Zdrowie’’

Akcja polega na uwiecznieniu na zdjęciu ulubionej aktywności fizycznej, która sprawia Wam radość podczas jesieni. Wystarczy odrobina wyobraźni i kreatywności! Aparaty w dłoń!
Temat, jaki wybraliśmy dla Was to: “Moja aktywność ruchowa – moja radość” – cz.1 – Jesień.
Organizatorem akcji jest PSP nr 1 w Pionkach i skierowana jest ona do uczniów klas 0-8 oraz rodziców.
A oto szczegóły:

Zadaniem uczestników jest wykonanie 1 zdjęcia w formacie 15x21. Zdjęcie należy podpisać i przynieść do szkoły do 18 października 2021r.

Budynek A- do p. M. Hajnrych

Budynek B- do p. J. Ćwiklak

Dla uczniów i rodziców przygotujemy wystawę zdjęć, na którą już serdecznie zapraszamy.

Szkolna akcja podzielona będzie na 4 części sezonowe (wiosna, lato, jesień, zima), które związane są z aktywnością ruchową podczas różnych pór roku.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Zespół ds. Promocji Zdrowia