Podziękowanie i życzenia uczniów klasy I b i II b.

Święty Mikołaju!
Miałeś świetny pomysł z prezentem dla nas. Bilety do teatru na przedstawienie pt.: „ Królowa Śniegu” sprawiły nam ogromną radość. To było wielkie przeżycie, przedstawienie bardzo nam się podobało.

Mogliśmy się przekonać, że dobro zawsze wygrywa ze złem. Wielką frajdę sprawiła nam kolejna wizyta- w „ Krainie Marzeń”. Bawiliśmy się wspaniale, ale pamiętaliśmy, żeby szaleć mądrze, bo bezpieczeństwo jest najważniejsze. Szczęśliwi wróciliśmy do Pionek i z utęsknieniem czekamy na kolejne Mikołajkowe niespodzianki. Szkoda, że to dopiero za rok… Ale obiecujemy, że będziemy grzeczni, więc będziesz o nas pamiętał?
P.S. Mikołaju! Ty masz wszędzie swoich pomocników, więc mamy jeszcze jedną prośbę. Chcemy przekazać wszystkim małym i dużym, dalekim i bliskim najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne.

Czego życzyć sobie i innym potrzeba?

Po pierwsze- żeby nigdy nie zabrakło chleba,

po drugie- miłości i przyjaciół wielu,

po trzecie-sukcesów w dążeniu do celu.

No i przede wszystkim zerówko niech Wam dopisuje

- niech się w Nowym Roku każdy świetnie czuje.

Uczniowie klasy I b i II b
z wych. B. Lenarczyk , B. Ornat