Wycieczki kl. IVa i IVb

Dnia 1 czerwca kl. IVa i IV b wraz ze swoimi wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Radomia. Dzień Dziecka świętowaliśmy w kinie oglądając zabawny, a jednocześnie pouczający film pt. „Dzieciak rządzi”. Po filmowej uczcie przyszedł czas na trochę relaksu. Basen „Neptun” okazał się znakomitą formą wypoczynku.

Następnego dnia, z rana wybraliśmy się na ognisko do Kociołek. Słoneczna pogoda, delikatny powiew wiatru, zapach drzew, kontakt z naturą sprzyjały zabawom, grze w piłkę. To był naprawdę dobry dzień …

W poniedziałek, 5 czerwca mieliśmy ciąg dalszy wiosennych wypraw poza mury szkoły. Tego dnia pojechaliśmy do Krajno Zagórza. Bardzo aktywnie spędziliśmy tam dzień. Zwiedzanie Alei Miniatur pozwoliło nam choć na chwilę znaleźć się w innym kraju, na nieznanym nam kontynencie. Potem przyszedł czas na zabawę, szaleństwo: trampoliny, kule wodne, skutery, dmuchańce, stację kosmiczną – to miejsca, gdzie mogliśmy się wyszaleć i odprężyć, bo przed nami rysowała się perspektywa parku linowego. Tam właśnie pod okiem instruktora zmagaliśmy się ze swoimi słabościami i lękami. Pokonywaliśmy tam tor przeszkód. Okazało się, że park linowy to miejsce stworzone dla nas.

Po tak aktywnym wypoczynku przyszedł czas na obiad i filmy w 6D.

Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do domu. To był naprawdę fantastyczny czas.

Zapraszamy do galerii zdjęć.