Mali konstruktorzy z kl.IA i kl.ID w Akademii Robotyki LEGO i w kinie HELIOS

Uczniowie z klasy IA i klasy ID wybrali się dnia 12 maja na wycieczkę do Radomia. Najpierw odwiedziliśmy Akademię Robotyki LEGO. Nasi mali konstruktorzy spisali się wyśmienicie. Pełni wspaniałych pomysłów, energii i z ogromnym zainteresowaniem tworzyli ciekawe konstrukcje z klocków LEGO. Z pomocą programów komputerowych zbudowali poruszające się zwierzęta. Efekt pracy dzieci był imponujący, za co otrzymały w pełni zasłużone pochwały od prowadzących zajęcia instruktorów. Niezwykle ciekawy i pouczający pobyt został umilony pysznym poczęstunkiem.

Następnie udaliśmy się do kina Helios na film pt. "Dzielny kogut Maniek". Po zajęciach w Akademii był to wspaniały relaks, wszyscy bardzo się ubawili oglądając barwne przygody Mańka.
Wszystko dopisało: pogoda, humory, wspaniały nastrój. Zadowoleni, zrelaksowani i ubawieni wróciliśmy do domu.

wychowawczynie:
                                                                                                  Jolanta Brzózek