Spotkanie integracyjne w klasie IId

3 października 2015r. uczniowie klasy IId, wychowawczyni p. Beata Kacperczyk i rodzice bawili się na imprezie integracyjnej, która odbyła się w Augustowie na terenie Kozienickiego Parku Krajobrazowego. Spotkanie rozpoczęło się od lekcji dydaktycznej dla uczniów i rodziców przeprowadzonej przez mamę uczennicy kl. II d p. Aleksandrę Kołacz na temat „Zwierzęta Puszczy Kozienickiej”.

Następnie dzieci miały zorganizowane zabawy sportowe: chodzenie na nartach, przeciąganie liny, skok w dal. Odbyły się również zawody sportowe: dzieci kontra rodzice. Oczywiście konkurencję wygrały dzieci.

Kiedy dzieci się bawiły tatusiowie przygotowali ognisko na którym wszyscy upiekli kiełbaski. Po krótkiej przerwie na poczęstunek p. A. Kołacz zabrała dzieci na zajęcia plastyczne, gdzie wykonały maski zwierząt oraz zrobiły świece z wosku pszczelego.

Po kilku godzinach wspaniałej zabawy zadowoleni i pełni wrażeń rozjechaliśmy się do swoich domów.

Impreza bardzo podobała się zarówno dzieciom, wychowawczyni jak i rodzicom.