Zaproszenie do akcji ,,Zdrowe Święta z Jedyneczką"

Szanowni Rodzice,
kochani uczniowie,
koleżanki i koledzy!


Nasza szkoła przystąpiła do programu Szkoła Promująca Zdrowie. W ramach programu chcemy Was zaprosić do akcji-Zdrowe Święta z Jedyneczką. Chcemy wspólnie stworzyć Świąteczną Książkę Przepisów-oczywiście zdrowych przepisów:). Zapraszamy do dzielenia się z nami świątecznymi przepisami.

Wspólne przygotowania do świąt mogą być  wspaniałą okazją do tego ,aby nasi uczniowie włączyli się do pomocy w kuchni. Czekamy na przepisy ,na zdjęcia z wykonanymi potrawami .Przepisy i zdjęcia przesyłamy na Gmaila do pani Pauliny Juszczyk. Jesteśmy pewne ,że dzięki Wam powstanie najzdrowsza i najsmaczniejsza książka ze świątecznymi przepisami ,z których skorzysta nasza szkolna społeczność.
Dziękujemy z góry za udział w akcji .Życzymy zdrówka i siły do świątecznych przygotowań.


Koordynatorki projektu:
Joanna Ćwiklak, Beata Lenarczyk

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com