Kwiecień 2016

Dzieci poczuły już wiosnę. Nadszedł więc czas na wykonywanie dekoracji wiosennych. Na początek dzieci zrobiły bociany metodą wydzieranki. Było przy tym dużo pracy. Z kolei podczas pochmurnego i zimnego dnia czytały książki. Po przeczytaniu opowiadały jej treść, a następnie ją ilustrowały.

W trosce o zdrowie dzieci, prawidłową postawę i dobrą sprawność fizyczną systematycznie prowadzone były zajęcia ruchowe.

Po dużej różnorodności zajęć przychodzi czas na pyszny obiad. Na załączonych zdjęciach jest pokazane, jak wyglądają przerwy obiadowe. Po obiedzie czas spędzamy na zabawach i łamigłówkach. Ostatnim hitem są drewniane klocki „Wiss Toy”, które m.in. rozwijają zdolności matematyczne i sprawność manualną.