III Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

W ramach ferii zimowych 2017 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Organizatorami tej sportowej imprezy byli:  Dyrekcja PSP 1 oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Wojciech Mazur i Piotr Wrochna.

Nadrzędnym celem turnieju było krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci.

Zawody zostały rozegrane systemem pucharowym, przegrany odpada. Mecze odbywały się do dwóch wygranych setów. Wśród chłopców najlepszy okazał się Bal Kacper z PSP 1, który w finale pokonał swojego kolegę Filipa Bereżańskiego z PSP 1. Trzecie miejsce przypadło Konradowi Woźniakowi z PSP 1, a czwarte miejsce zajął Bartosz Łodygowski z PSP 5.

Wśród dziewcząt zawody wygrała Wiktoria Wojtulewicz z PSP 5, drugie miejsce przypadło Sarze Mitan z PSP 1.

Zawody odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni dyplomami, medalami, nagrodami rzeczowymi oraz okazałymi pucharami wręczonymi przez Dyrektora PSP 1.