Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w Piłce Siatkowej - Dziewczęta

W II semestrze w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej o puchar dyrektora. Wszystkie mecze niosły ze sobą zaciętą walkę o każdy punkt. W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów z klas 4 – 6. Organizatorem i sędziną była Pani Marzena Burchart – nauczycielka wf-u. Każda zawodniczka pokazała wszystko co potrafi. Nagrodzone zostały trzy drużyny, które najlepiej poradziły sobie w turnieju.

Oto klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Slayers Field ( w składzie: Aniela Milczarczyk, Zuzia Błazik, Anita Mularska, Nikola Drozd, Natalia Mazur).

2 miejsce – All Stars (w składzie: Amelia Wrochna, Joanna Tomaszewska, Julia Legwand, Oliwia Skrzek, Aleksandra Pyrzyk).

3 miejsce –Brzoskwinki (w składzie: Katarzyna Ambroziak, Angelika Bojek, Klaudia Wójcik, Julia Pusateri).

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy!