Międzyszkolny turniej tenisa stołowego

Podczas ferii zimowych w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 odbył się międzyszkolny turniej tenisa stołowego szkół podstawowych. Organizatorami tej sportowej imprezy byli:  Dyrekcja PSP 1 i nauczyciele wychowania fizycznego: Wojciech Mazur i Piotr Wrochna. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Po rozegranych grupowych eliminacjach, meczach półfinałowych oraz wyrównanym finale zwycięzcą turnieju chłopców został Piotr Wdowiak z PSP 1, drugie miejsce zajął Szymon Ćwiklak z PSP 5, trzecie miejsce przypadło dla Emila Golberta z PSP 5, a czwarte miejsce wywalczył Wojciech Zawodnik z PSP 1.

W turnieju dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Joanna Tomaszewska z PSP 1, drugie miejsce - Wiktoria Stelliga z PSP 1, ostatnie miejsce na podium przypadło Aleksandrze Pyrzyk z PSP 1.

Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami, jak również nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez Dyrektora PSP 1 oraz Burmistrza Miasta Pionki.