MUKS "DELFIN" PO OBOZIE SPORTOWYM

dsc01843.jpgRozpoczął się rok szkolny, ale uczniowie trenujący w MUKS "DELFIN" działającym przy PSP nr 1 w Pionkach solidnie popracowali podczas wakacji. Na obozie sportowo-wypoczynkowym w Kołobrzegu, zorganizowanym przez Zarząd Klubu.

Młodzi sportowcy codziennie uczestniczyli w zajęciach nauki i doskonalenia pływania. Oprócz zajęć treningowych podopieczni zwiedzili Muzeum Orła Polskiego, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, port i molo, latarnię morska, Stare i Nowe Miasto oraz odbyli rejs statkiem po morzu. Nie zabrakło również czasu na rozrywkę. Dzieci świetnie bawiły się w Aquaparku w Kołobrzegu oraz na kinowej premierze filmu "Shrek Forever".
Wspaniała pogoda pozwoliła na codzienne planowanie, a dodatkowa atrakcję była droga na plażę, która prowadziła przez rezerwat ptactwa wodnego. Popołudniami uczestniczyli w zajęciach sportowo-rekreacyjnych i mile spędzali czas przy ognisku.
Koordynatorem i pomysłodawca przedsięwzięcia był założyciel Klubu, nauczyciel wychowania fizycznego w PSP 1 Wojciech Mazur.
Zarząd Klubu składa podziękowania Burmistrzowi Miasta Pionki Panu M. Janeczkowi, dyrektor MZOiS Pani J. Maczyńskiej oraz dyrektorowi PSP nr 1 Panu A. Gałkowskiemu za pomoc i wsparcie w realizacji zadania.
                           Zarząd MUKS "DELFIN" dsc01803.jpg
dsc01807.jpg