PASMO SUKCESÓW MUKS "DELFIN" PRZY PSP NR 1

dsc00262.jpg Rewelacyjnie zakończyli rok szkolny 2007/2008 zawodnicy MUKS "DELFIN" działającego przy PSP Nr 1 w Pionkach. Przypomnijmy:
   22.09.2007r. - Częstochowa - Katarzyna Wasilewska zajęła I miejsce w VIII Ogólnopolskich Zawodach Dwuboju    Nowoczesnego Dzieci 29.09.2007r. - Łódź - Katarzyna Wasilewska zajęła II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Dwuboju Nowoczesnego Dzieci oraz IV miejsce - Włodzimierz Kucharski13.10.2007r. - Elbląg - Katarzyna Wasilewska zajęła I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Dwuboju Nowoczesnym

01.12.2007r. - Spała - Katarzyna Wasilewska zajęła II miejsce w Finale Ogólnopolskich Zawodów Dwuboju Nowoczesnego  Dzieci "Challange Day - Razem do Pekinu".

skanuj0001.jpgJednak to nie koniec sukcesów. Zawodnicy MUKS "DELFIN" wzięli udział w 4-ech Edycjach Pucharu Polski w dwuboju      i trójboju nowoczesnym. Zawody odbyęy się w Częstochowie, Łodzi, Lublinie i Warszawie. Właśnie w Warszawie w dniach    6-8.06.2008r. odbył się Finał Pucharu Polski. W potężnej obsadzie ponad 30 klubów z całej Polski świetnie wypadli zawodnicy "DELFINA". Katarzyna Wasilewska i Piotr Sąpor zostali powołani do Kadry Mazowsza Młodzików, natomiast trójboistki Kamila Bukalska i Anna Pindakiewicz w Rankingu Pucharu Polski Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego uplasowały się odpowiednio na 21 i 26 lokacie. Tym samym zakwalifikowały się na jedną z największych imprez sportowych w kraju Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Letnich. Olimpiada odbędzie się 19-20.07.2008r. w Grudziądzu       i w finale weźmie udział 32 zawodników i 32 zawodniczki z listy rankingowej PZPNow.

Twórcę sukcesu MUKS "DELFIN" jest nauczyciel wychowania fizycznego w PSP Nr 1 mgr Wojciech Mazur, który na co dzień prowadzi i trenuje zawodników klubu.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Gałkowskiemu Dyrektorowi PSP Nr 1 w Pionkach oraz rodzicom  za pomoc i wsparcie włożone w działalność klubu.                                                                                                                    Zarząd Klubu MUKS "DELFIN"