SUKCESY SPORTOWE W PSP 1

Koniec roku 2007 był bardzo udany dla uczniów PSP nr 1 w Pionkach trenujących w MUKS "DELFIN" dziecięcym przy szkole. W październiku w Elblągu  odbyły się  Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików w dwuboju nowoczesnym . Ogromny sukces odniosła uczennica klasy piątej Katarzyna Wasilewska zajmując I miejsce. Zawodniczka osiągnięcia następujące czasy: pływanie 50m stylem dowolnym - 0:33:75, bieg na 600m - 2:15:51. Natomiast Włodzimierz Kucharski uczeń klasy piątej zajął wysokie VII miejsc.

Solidne i ciężkie treningi zaowocowały kolejnym sukcesem w bardzo prestiżowych zawodach. W dniu 01.12.2007. w Spale w finale Ogólnopolskich Zawodów Dwuboju Nowoczesnego Dzieci :CHALLANGE DAY - RAZEM DO PEKINU Katarzyna Wasilewska zajęła II miejsce. Sportowcy trenuję pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego w PSP nr 1 mgr Wojciecha Mazura.

dsc00256.jpg