WYNIKI KONKURSU NA ZBIÓRKĘ ZUŻYTYCH BATERII

W roku szkolnym 2015/2016 w ramach programu Eko-Jedyneczka zorganizowano konkurs dla wszystkich oddziałów w szkole, którego celem było zgromadzenie przez klasy jak największej ilości zużytych baterii. Ogółem zebrano 322 kg zużytych baterii, a zwycięzcami w konkursie są następujące klasy:

I miejsce   kl. IIc – 100kg
II miejsce   kl. VIa – 48,5kg
III miejsce   kl. IIb – 36kg

Pozostałe wyniki:

Ia – 16kg
IIIa – 7,5kg
IIIb – 26kg
IVa – 18,5kg
IVb – 6kg
IVc – 6kg
Va – 24kg
Vb – 13kg
Vc – 7kg
VIb – 14kg

Dzięki naszemu udziałowi w Programie Szkolnym zbiórki baterii, podopieczni Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce otrzymali od organizacji odzysku, której baterie przekazaliśmy, ogromne wsparcie rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom i cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do akcji i mają świadomość korzyści, jakie płyną z właściwej segregacji i prawidłowego przetwarzania zużytych baterii.

koordynatorzy Eko-Jedyneczki