Co powinno się zmienić, by poprawić relacje między ludźmi.

Co powinno się zmienić w Twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między

ludźmi (nauczyciel-uczeń, dziecko-rodzina, koledzy w klasie, szkole, miejscu zamieszkania) Tak brzmi jedno z zadań zaplanowanych do realizacji w ramach projektu dotyczącego szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Powyższe zadanie klasy II – IV wykonały w formie plakatów, które zostały zaprezentowane w „szkolnej galerii” na dolnym korytarzu. Uczniowie klas V i VI pod kierunkiem nauczycieli polonistów mieli opracować temat w formie literackiej. Z każdej klasy zostały wybrane najciekawsze prace, które chcieliśmy zaprezentować na stronie internetowej szkoły. Prezentujemy te, które zostały dostarczone w wersji elektronicznej.

Poniżej nazwiska autorów wyróżnionych prac:

kl. V a

• Oliwia Derleta
  • Jakub Wójcik

kl. V b

kl. V c

kl. VI a

• Anna Sterczewska
  • Jakub Grabowski - pobierz
  • Jakub Małaczek - pobierz
  • Radosław Warchoł - pobierz
  • Zofia Gregorczyk

kl. VI b

• Alicja Osińska
  • Cezary Rojek - pobierz
  • Filip Lenarczyk
  • Kacper Wasilewski - pobierz

Nie wszyscy doręczyli swoje prace w wersji elektronicznej, a szkoda. Zachęcamy do zapoznania się z tymi, które wpłynęły. Naprawdę warto! Miłej lektury!