Od Pedagoga

Dzieci z zaburzeniami zachowania w szkole

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją - pobierz prezentację.

Chrońmy dzieci przed dopalaczami

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją - pobierz prezentację.

SZKOLNA SKRZYNKA PROBLEMÓW

Jak łatwo zauważyć skrzynka służąca jako poczta walentynkowa zmieniła wygląd i przeistoczyła się w Szkolną Skrzynkę Problemów.  Każdy, kto ma poważny problem, a boi się lub wstydzi prosić o pomoc, może go opisać i wrzucić do skrzynki.
Wasza korespondencja będzie rozpatrywana przez pedagoga szkolnego przy zachowaniu pełnej dyskrecji.
Anonimy nie będą brane pod uwagę.

Skrzynka będzie opróżniana raz w tygodniu.

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania szkolnej skrzynki problemów proszę zgłaszać wychowawcom i/lub pedagogowi szkolnemu.

Masz problem?
Wyrzuć z siebie,
Wrzuć do skrzynki!

Narkotyki i dopalacze zabijają

Kadr z filmu o narkotykach„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” to hasło kampanii o charakterze edukacyjno - profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”, która rusza dzisiaj we wszystkich jednostkach Policji w kraju. Kampania organizowana jest przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020”.