Wierzbicka Renata

Wierzbicka Renata - Informatyka Naucz. zintegr.

Pionki to moje rodzinne miasto. Tu ukończyłam szkołę podstawową oraz Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej.
Przygotowanie do pracy w zawodzie nauczyciela zdobyłam w Studium Nauczycielskim w Radomiu oraz w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra w zakresie nauczania początkowego. W 2001r. ukończyłam dodatkowo studia podyplomowe na Politechnice Radomskiej - kierunek - Informatyka.

W tutejszej szkole pracuję od września 1999r (poprzednio pracowałam w PSP nr 4 w Pionkach.
Pracuję głównie z dziećmi klas I - III, a także uczę informatyki w kilku klasach V-tych. Technologię komputerową wykorzystuję również na zajęciach z dziećmi młodszymi w oparciu o własny program informatyczno - edukacyjny Uczę się i bawię z komputerem.

Praca z dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji, w związku z tym ciągle doskonalę swój warsztat pracy.