Krawiec Hanna

Krawiec Hanna - Naucz. zintegr.

Na stanowisku nauczyciela - od 1985 r. O pracy w tym zawodzie myślałam od dziecka i sukcesywnie dążyłam do realizacji tego marzenia. Ukończyłam Liceum Pedagogiczne w Studium Wychowania Przedszkolnego w Radomiu. W 1985 r. otrzymałam dyplom ukończenia dziennych studiów pedagogicznych na kierunku - Nauczanie Początkowe w WSP w Kielcach. Dn. 12.01.2000 r. uzyskałam I stopień specjalizacji zawodowej. 20.03.200 r. ukończyłam Podyplomowe Studia w zakresie kształcenia zintegrowanego na Uniwersytecie Warszawskim w systemie wieczorowym. W 2002 r. przyznano mi stopień nauczyciela dyplomowanego.

Aby skutecznie pomagać uczniom mającym problemy w nauce w 2011 r. ukończyłam Podyplomowe Studia z zakresu Terapii Pedagogicznej.

Zdobyta wiedzę i doświadczenie wykorzystuję stale w swojej pracy, która sprawia mi wiele satysfakcji.
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 uczę od 1.09.2000 r. Jestem również absolwentka tej szkoły.