Nabór do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2015/16

DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
w roku szkolnym 2015/16
w PSP nr 1 w Pionkach

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Pionkach, ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2015/2016, dla dzieci do Oddziałów Przedszkolnych.
Nabór będzie trwał od 10 do 24 marca 2015.

Osoby, które chcą zapisać dziecko do grup przedszkolnych w Szkole Podstawowej numer 1, składają wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w PSP nr 1 w Pionkach.
Wszelkich informacji udziela sekretariat PSP nr 1 w Pionkach w godzinach 8.00-15.00 pod numerem tel.: (48) 384-84-95.

Wnioski można pobierać poniżej ze strony internetowej bądź z sekretariatu szkoły.

NABÓR DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

1. Zarządzenie Dyrektora w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów.
  2. Wniosek o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016. (*.docx)
  3. Zarzadzenie Dyrektora w sprawie przyjęcia do szkoły
  4. Zasady rekrutacji

Oświadczenia