Konkursy

UWAGA KONKURS !!!!!!!

NAPISZ WIERSZYK

W JĘZYKU ANGIELSKIM, A OTRZYMASZ SUPER NAGRODY!

KLASY 4

CO NAJMNIEJ 4 WERSY RYMOWANKI NA DOWOLNY TEMAT

 KLASY 5

CO NAJMNIEJ 5 WERSÓW NA TEMAT : ‘ MY FAMILY’

 KLASY 6

 CO NAJMNIEJ 6 WERSÓW NA TEMAT ZWIĄZANY

Z WALENTYNKAMI <3

Wyniki Konkursu Piosenki Angielskiej

16 grudnia 2014r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 odbył się Konkurs Piosenki Angielskiej. Naszą szkołę licznie reprezentowało 28 uczniów z klas I-VI. Miło nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Zuzanna Mazurkiewicz z kl.VI a ( opiekun-p.Jolanta Wawer ), drugie miejsce zajęły dziewczynki z klasy IVb w składzie: Hania Robak, Zosia Sztyber, Ania Wójcik, Julia Grotkowska, Paulinka Pawłowska, Natalka Kobylas   ( opiekun-p.Magdalena Drab ), a na trzecim miejscu uplasowała się Zuzanna Borek z klasy IIc ( opiekun-p. Magdalena Drab )

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "KANGUR MATEMATYCZNY"

W dniu 15 marca 2014r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”, w którym wzięło udział 49 uczniów z klas II – VI.

Wynik  BARDZO DOBRY  oraz nagrodę i dyplom uzyskała

 Skarbek Martyna kl. IIb – uczennica p. Beaty Lenarczyk

WYRÓŻNIENIA oraz książki i dyplomy uzyskali:

  • Zagożdżon Wiktoria kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Wyroślak Amelia kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Zagożdżon Maja kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Klemm Jakub kl. IIIc - uczeń p. Hanny Krawiec
  • Hrostek Filip kl. Vc - uczeń p. Agnieszki Śmietanki

 

Pozostałe wyniki:

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podążając za świętością Jana Pawła II"

Maja Płachta w otrzymała wyróżnienie. W konkursie wzięło udział 1306 prac z 109 miejscowości a w młodszej kategorii wiekowej przyznano 3 nagrody i 6 wyróżnień.

Maja jest uczennicą klasy I , przygotowała ją Anna Kostrzewa

Zespół Tańca Ludowego w CAL

No i stało się……… Po dwóch latach ciężkiej pracy Zespół Tańca Ludowego w składzie: ( III B) Nikola Przerwa, Maja Zagożdżon , Wiktoria Zagożdżon, Michał Góralski, Szymon Chrzanowski, Oliwier Domagała, Piotr Olszewski, ( III C) Anastazja Bażynowa, Laura Jurek, Sandra Jurek, Wiktoria Jurek, Julia Smolarczyk, Nikodem Kaczorowski, Michał Mucha, Igor Uciński, Patryk Zawada zdobyli I miejsce na XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego !!!! Piękne stroje, radośnie zatańczony krakowiak z machem spodobał się nie tylko jury, ale również publiczności.  Nie zamierzamy na tym poprzestać i szykujemy się do kolejnego konkursu, tym razem  w Kozienicach.

M. Płachta - Ruba

zapraszamy do galerii zdjęć.

Podkategorie

Joomla Templates by Joomla-Monster.com