Konkursy

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Podążając za świętością Jana Pawła II"

Maja Płachta w otrzymała wyróżnienie. W konkursie wzięło udział 1306 prac z 109 miejscowości a w młodszej kategorii wiekowej przyznano 3 nagrody i 6 wyróżnień.

Maja jest uczennicą klasy I , przygotowała ją Anna Kostrzewa

WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "KANGUR MATEMATYCZNY"

W dniu 15 marca 2014r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”, w którym wzięło udział 49 uczniów z klas II – VI.

Wynik  BARDZO DOBRY  oraz nagrodę i dyplom uzyskała

 Skarbek Martyna kl. IIb – uczennica p. Beaty Lenarczyk

WYRÓŻNIENIA oraz książki i dyplomy uzyskali:

  • Zagożdżon Wiktoria kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Wyroślak Amelia kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Zagożdżon Maja kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Klemm Jakub kl. IIIc - uczeń p. Hanny Krawiec
  • Hrostek Filip kl. Vc - uczeń p. Agnieszki Śmietanki

 

Pozostałe wyniki:

 

Skills Champion” – Mistrz umiejętności dla klas IV

20 marca 2014 odbył się szkolny konkurs języka angielskiego
„ Skills Champion” – Mistrz umiejętności dla klas IV.

Wzięło w nim udział 27 uczniów (kl. IVa – 15, kl. IVb – 12).

Oto najlepsze wyniki i nagrodzeni uczniowie:

Zespół Tańca Ludowego w CAL

No i stało się……… Po dwóch latach ciężkiej pracy Zespół Tańca Ludowego w składzie: ( III B) Nikola Przerwa, Maja Zagożdżon , Wiktoria Zagożdżon, Michał Góralski, Szymon Chrzanowski, Oliwier Domagała, Piotr Olszewski, ( III C) Anastazja Bażynowa, Laura Jurek, Sandra Jurek, Wiktoria Jurek, Julia Smolarczyk, Nikodem Kaczorowski, Michał Mucha, Igor Uciński, Patryk Zawada zdobyli I miejsce na XV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej – Ludowej i Tańca Ludowego !!!! Piękne stroje, radośnie zatańczony krakowiak z machem spodobał się nie tylko jury, ale również publiczności.  Nie zamierzamy na tym poprzestać i szykujemy się do kolejnego konkursu, tym razem  w Kozienicach.

M. Płachta - Ruba

zapraszamy do galerii zdjęć.

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU O DNIU ŚW. PATRYKA

Szkoły podstawowe

I miejsce

Norbert Siczek    kl. IVa    PSP nr 1

 

II miejsce

Oliwia Szewczyk / Julia Kacperczyk   kl. VIa       PSP nr 1

 

III miejsce

Aleksandra Tarnowska / Wiktoria Kosiec   kl. IVa    PSP nr 1

Podkategorie

Joomla Templates by Joomla-Monster.com