Konkursy

Wyniki Konkursu z języka angielskiego

Lena Ozga z klasy 7d została laureatką konkursu zorganizowanego przez LO w Pionkach! Konkurs "Języki obce oknem na świat" polegał na przygotowaniu plakatu zachęcającego do nauki języków obcych. Plakat Leny zajął trzecie miejsce. Gratulacje! Great work :)

III Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej

 
  
Mamy sukces! 16 listopada, w Lipskim Centrum Kultury w Lipsku odbył się III Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej. Nasi najmłodsi uczniowie, a właściwie uczennice miały bardzo udany debiut recytatorski i śpiewacki.
Laureatką w kategorii recytacja w grupie wiekowej klas I -III została Lena Miękus z kl. III c. Natomiast wyróżnienie w kategorii śpiew w tej samej grupie wiekowej otrzymała Iga Gotow z kl. III a. Serdecznie gratulujemy i oby tak dalej!
 
 
 

Finaliści konkursów przedmiotowych

Co roku Mazowiecki Kurator Oświaty organizuje Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, w których chętnie uczestniczymy. Jest o co walczyć tytuł laureata zwalnia ucznia z danej części egzaminu i otwiera drogę do każdej szkoły ponadpodstawowej. Finalista uzyskuje dodatkowe punkty, w procesie rekrutacji.  Ponadto, co dla nas bardzo ważne, uzyskując jeden z tych tytułów możemy również ubiegać się o Stypendium Burmistrza Miasta Pionki.

Wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego " Spelling Champion - Mistrz Literowania"

Przedstawiamy Mistrzów Literowania w języku angielskim w klasach 4: Wojciech Dobrowolski i Szymon Maciejewski byli niepokonani w szkolnym konkursie języka angielskiego "Spelling Champion - Mistrz Literowania" dla klas 4.  Wojtek zajął I miejsce a Szymon II. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki konkursu programistycznego w SCRATCH

W dniach 12.04-31.05.2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs z umiejętności programowania gier w programie SCRATCH. Wzięło w nim udział 13 uczniów z klas IV-VIII:

Podkategorie

Joomla Templates by Joomla-Monster.com