VI Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej

Dyplomy z konkursuVI MIEJSKO - GMINNY KONKURS

WIEDZY O ZJEDNOCZYNYM KRÓLESTWIE WIELKIEJ BRYTANII I IRLANDII PÓŁNOCNEJ

 

21 maja 2019 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach odbył się VI Miejsko - Gminny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej dla klas VI. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego p. Sylwię Janicką –Dołęga oraz p. Karolinę Fert. Wzięło w nim udział 17 uczniów z 5 szkół z miasta Pionki i gminy Pionki (PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 5, PSP Laski, PSP Suskowola, PSP Czarna). 

 

Wcześniej w każdej ze szkół odbył się etap szkolny. Wyłonił on najlepszych uczniów, którzy wzięli udział w II etapie. Dzieci musiały wykazać się szeroką wiedzą na temat Wielkiej Brytanii. 

Uczestnicy podczas konkursu

 

Uczestnicy podczas konkursu

 

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i drobne upominki. Pozostali uczestnicy dostali dyplomy za udział w konkursie. 

 

Dyplomy z konkursu

 

I miejsce zdobyła Hanna Oko z PSP w Suskowoli, II miejsce zajęła uczennica  PSP Laski – Aniela Basińska. Natomiast III miejsce zajęła Julia Gniwek z PSP w Laskach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy uczniom i nauczycielom za zainteresowanie i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku. 

 

Sylwia Janicka – Dołęga

Karolina Fert

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com