Kangur i Kangurek - wyniki

 

WYNIKI

MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR ”

ORAZ KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUREK ”


W dniu 19 marca 2009r. odbył się Konkurs Matematyczny „KANGUREK”, w którym wzięło udział 22 uczniów z klas II.

Maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosiła 72 punkty.

Wyniki BARDZO DOBRE oraz nagrody i dyplomy uzyskali:

  1. Pawłowski Damian kl. IIa uczeń p. Beaty Ornat
  2. Chlebny Karol kl. IIc uczeń p. Hanny Krawiec
  3. Molenda Sara kl. IIc uczennica p. Hanny Krawiec
  4. Samborski Konrad kl. IIc uczeń p. Hanny Krawiec

 

Pozostałe wyniki klas II:

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ PUNKTÓW

1

Pawłowski Damian

IIa

54,00

2

Chlebny Karol

IIc

53,00

3

Molenda Sara

IIc

53,00

4

Samborski Konrad

IIc

52,00

5

Pińkowski Mateusz

IIc

49,00

6

Sterczewski Patryk

IIc

48,00

7

Traczyńska Kinga

IIa

48,00

8

Modzelewska Weronika

IIc

47,00

9

Smogorzewski Damian

IIa

46,00

10

Marciniak Weronika

IIa

41,00

11

Bukała Wiktoria

IIa

37,00

12

Mazur Amelia

IIc

37,00

13

Legwand Weronika

IIc

35,00

14

Konofalska Katarzyna

IIb

34,00

15

Marek Julia

IIc

34,00

16

Szewczyk Maksymilian

IIb

32,00

17

Bernaś Milena

IIb

30,00

18

Warchoł Mateusz

IIc

29,00

19

Gajda Natalia

IIb

25,00

20

Paduch Hubert

IIb

22,00

21

Wasiak Piotr

IIb

20,00

22

Jone Iga

IIb

14,00

W tym samym dniu odbył się również Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”, w którym wzięło udział 42 uczniów z klas III – VI.

 

Najlepszy wynik WYRÓŻNIENIE oraz nagrodę i dyplom uzyskał:

  • Hrostek Jakub z kl. Vc - uczeń p. Jolanty Mazur.

Pozostałe wyniki:

KLASY III (max: 120pkt.):

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ PUNKTÓW

1

Paterek Damian

IIIa

63,50

2

Deszczka Weronika

IIIc

49,50

3

Kowalczyk Paweł

IIIc

49,50

4

Poter Aleksandra

IIIc

37,25

5

Mika Laura

IIIa

34,75

6

Dołęga Michał

IIIb

30,75

7

Gregorczyk Łukasz

IIIa

27,50

 

KLASY IV (max: 120pkt.):

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ PUNKTÓW

1

Jaskulska Aleksandra

IVc

76,25

2

Zawadzki Dawid

IVa

71,25

3

Zawadzki Rafał

IVc

59,00

4

Chęciński Wojciech

IVc

57,25

5

Szczypiór Kewin

IVc

57,00

6

Kacprzak Nicola

IVa

50,25

7

Sułek Kornelia

IVc

48,00

8

Osiński Kacper

IVb

47,25

9

Adamski Kacper

IVa

39,25

10

Mikłus Karolina

IVa

28,75

 

 

 

 

KLASY V (max: 150pkt.):

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ PUNKTÓW

1

Hrostek Jakub

Vc

80,75

2

Dobrowolski Daniel

Vc

72,50

3

Muszyński Bartosz

Vd

59,25

4

Wach Adrianna

Vc

57,50

5

Wróblewski Mikołaj

Va

56,50

6

Fiołna Adam

Vc

50,25

7

Karwicka Klaudia

Vb

48,00

8

Kidoń Maja

Vb

47,00

9

Chmielewski Piotr

Vd

43,25

10

Dróżdż Anna

Vc

35,50

11

Kamionka Przemysław

Vb

34,75

 

KLASY VI (max: 150pkt.):

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

KLASA

ILOŚĆ PUNKTÓW

1

Brodowska Oliwia

VId

72,25

2

Wawer Rafał

VIb

65,25

3

Kacak Konrad

VId

61.00

4

Warchoł Natalia

VIc

60,75

5

Nalepa Zuzanna

VIA

56,25

6

Cieciura Aleksandra

VIa

56,00

7

Boryczko Maria

VIc

53,50

8

Fliszkiewicz Aleksandra

VIa

52,00

9

Jastrzębski Daniel

VIb

52,00

10

Kamela Ewa

VIa

50,75

11

Kobierzycki Bartosz

VIa

47,50

12

Poter Natalia

VIc

42,00

13

Zając Anna

VIb

41,00

14

Sierakowska Luiza

VIb

36,25

 

GRATULUJEMY!

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com