Wyniki "KANGUR"

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUREK” i „KANGUR”

W dniu 27 marca 2008 roku odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny. W konkursie „Kangurek matematyczny” wzięło udział 12 uczniów z klas II oraz w „Kangurze matematycznym” - 46 uczniów z klas III-VI naszej szkoły. Najlepsze wyniki oraz dyplomy i nagrody uzyskali:

WYRÓŻNIENIA:

 

1. Cieciura Jakub – kl. VIc - uczeń p. A. Wiśniewskiej
2. Banaszak Tomasz – kl. VIc - uczeń p. A. Wiśniewskiej
3. Dróżdż Michał – kl. VIc - uczeń p. A. Wiśniewskiej
WYNIK BARDZO DOBRY:

 

1. Poter Aleksandra – kl. IIc - uczennica p. R. Wierzbickiej
Pozostałe wyniki:
KLASY II - „Kangurek matematyczny” (max.72pkt.):

Lp. Nazwisko i imię klasa Ilość punktów
1 Poter Aleksandra
IIc
49,00

2

Deszczka Weronika

IIc

46,00

3

Paterek Damian

IIa

45,00

4

Chmielewska Wiktoria

IIc

41,00

5

Micek kacper

IIb

35,00

6

Boryczka Marcin

IIa

29,00

7

Wdowiak Aleksandra

IIc

29,00

8

Wyłup Weronika

IIa

29,00

9

Dołęga Michał

IIb

28,00

10

Siczek Weronika

IIa

26,00

11

Kmieciak Jakub

IIa

21,00

12

Jasiorowska Aleksandra

IIb

11,00

„Kangur matematyczny”
KLASY III (max.120pkt.):

Lp. Nazwisko i imię klasa Ilość punktów

1

Zawadzki Dawid

IIIa

77,25

2

Jaskulska Aleksandra

IIIc

78,25

3

Banach Adrianna

IIIc

66,25

4

Adamski Kacper

IIIa

63,50

5

Mikłus Karolina

IIIa

60,00

6

Szczypiór Kewin

IIIc

60,00

7

Kwaśnik Natalia

IIIc

53,25

8

Ćwiklak Natalia

IIIc

46,50

9

Cierpisz Joanna

IIIc

43,50

10

Sułek Kornelia

IIIc

38,25

11

Abramowicz Małgorzata

IIIa

35,75

12

Boryczko Anna

IIIa

29,75

KLASY IV (max.120pkt.):

1

Hrostek Jakub

IVc

89,50

2

Dobrowolski Daniel

IVc

81,25

3

Fiołna Adam

IVc

78,25

4

Chmielewski Piotr

IVd

71,25

5

Kamionka Przemysław

IVb

67,50

6

Kidoń Maja

IVb

66,25

7

Dróżdż Anna

IVc

61,25

8

Karwicka Klaudia

IVb

55,75

9

Komisarski Erwin

IVb

51,25

10

Figurski Piotr

IVb

50,00

11

Mazur Kinga

IVc

50,00

KLASY V (max.150pkt.):

1

Brodowska Oliwia

Vd

79,25

2

Jastrzębski Daniel

Vb

68,00

3

Kobierzycki Bartosz

Va

63,75

4

Wólczyński Kamil

Vd

61,25

5

Nalepa Zuzanna

Va

59,75

6

Gębczyk Damian

Vb

57,00

7

Cieciura Aleksandra

Va

56,25

8

Fliszkiewicz Aleksandra

Va

55,50

9

Kacak Michał

Vd

53,25

10

Warchoł Natalia

Vc

51,00

11

Nagadowska Joanna

Va

46,00

12

Zawadzki Mateusz

Vb

44,75

13

Dróżdż Marcelina

Vd

43,50

14

Michalak Karol

Vd

43,50

15

Poter Natalia

Vc

43,25

16

Boryczko Maria

Vc

42,50

KLASY VI (max. 150Pkt.):

1
Cieciura Jakub
VIc
107,50
2
Banaszak Tomasz
VIc
105,00
3
Dróżdż Michał
VIc
103,50

4

Łuba Paweł

VIc

73,75

5

Okulska Iga

VId

68,75

6

Mazur Klaudia

VIc

57,25

7

Stępień Barbara

VIa

57,00

 

Opiekun: J. Mazur

Joomla Templates by Joomla-Monster.com