Wyniki Olimpiady Wędkarskiej w Białobrzegach

W sobotę 20 lutego 2016 roku, obiekty Białobrzeskiego Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego były areną wyjątkowej, wędkarskiej imprezy. W tym dniu do Białobrzegów zjechała młodzież z trzech radomskich szkółek wędkarskich aby wziąć udział w pierwszych Międzyrejonowych Zawodach Halowych Szkółek Wędkarskich Okręgu PZW w Radomiu. 

Pierwszą konkurencją był test z wiedzy ekologiczno-wędkarskiej. Zawodniczki i zawodnicy podzieleni na trzy grupy wiekowe dzielnie zasiedli do rozwiązywania zadań. Łatwo jednak nie było. Każdy musiał udzielić odpowiedzi na 15 pytań w dodatku zwracając uwagę na czas w jakim test zostanie przez niego rozwiązany. 

Następną konkurencją był test sprawnościowy czyli rzut piłeczka tenisową do celu. Konkurencja dobrze znana z ogólnopolskich olimpiad nie sprawiła większej trudności młodym wędkarzom. W poszczególnych grupach wiekowych najlepszymi okazali się: Sikorski Patryk, Wójcik Przemek i Fila Czarek.

Trzecią konkurencją były rzuty do tarczy Arenberga. Rzuty oddawano z trzech stanowisk startowych. Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych kategoriach okazali się: Aleksandra Olejarz z Kozienic, Czarek Fila oraz ex aequo Patrycja Flisińska i Przemek Wójcik - przedstawiciele naszej szkółki.

Oficjalne wyniki w grupach wiekowych:

I grupa
I miejsce – Chmielewski Antek
II miejsce – Wójcik Przemysław
III miejsce – Flisińska Patrycja

II grupa
I miejsce – Fila Czarek
II miejsce – Płachta Jakub
III miejsce – Rutkowska Wiktoria

III grupa
I miejsce – Olejarz Aleksandra
II miejsce – Fila Jakub
III miejsce – Sikorski Patryk

Zapraszamy go galerii zdjęć.

Joomla Templates by Joomla-Monster.com