Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, który odbył się 19 marca 2015 roku

Wyniki

Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny,

który odbył się 19 marca 2015 roku

Wyniki dla kategorii:

 

Żaczek - klasa 2  

 

  1. WARCHOŁ NIKOLA                                           IIb               83,75 bardzo dobry
  2. PINKOWSKA MAJA                                   IIb               48,75
  3. NAKONECZNA JOANNA                             IIb               43,75
  4. KARASIŃSKA MAJA                                 IIb               38,75
  5. BOREK ZUZANNA                                    IIc               37,50
  6. WIŚNIEWSKI MIŁOSZ                              IIb                37,50
  7. ŚLIWIŃSKI MACIEJ                                  IIb                33,75
  8. DARAŻ WIKTORIA                                   IIa                25,00
  9. GUZA JULIA                                           IIa                25,00

 

Wyniki dla kategorii:

 

Maluch - klasa 3  

 

  1. 1.      ZAGOŻDŻON MAJA                                 IIIb               72,50 wyróżniony
  2. 2.      SKARBEK MARTYNA                              IIIb               71,25 wyróżniony
  3. ALOT MILENA                                         IIIb                62,50
  4. DRÓZD RÓŻA                                         IIIb                60,00
  5. WYROŚLAK AMELIA                                  IIIb                58,00
  6. PRZERWA NILOLA                                    IIIb                55,25
  7. DRAB KACPER                                         IIIa                54,50
  8. ZAGOŻDŻON WIKTORIA                            IIIb                50,00
  9. WANOT NATALIA                                      IIIb                49,00
  10. OSIADŁY EMILIA                                      IIIb                48,75
  11. MORDKA MARIA                                       IIIa                43,75
  12. MRÓZ JULIA                                            IIIa                40,00
  13. ZAWODNIK GRZEGORZ                             IIIa               38,75
  14. DRAB MICHAŁ                                         IIIb               37,50
  15. PAWLAK KAROLINA                                  IIIa               36,50
  16. KRAJEWSKI JAKUB                                   IIIa               36,00
  17. SĄPÓR AMELIA                                        IIIb               30,75
  18. CHMIELEWSKI ANTONI                              IIIb               30,00
  19. KRAWCZYK AMELIA                                  IIIb               21,25

 

Wyniki dla kategorii:

 

Maluch - klasa 4  

 

  1. 1.      KRAJEWSKI MICHAŁ                          IVa                 79,25 wyróżniony
  2. DRAB JAKUB                                       IVb                 60,00
  3. KLEMM JAKUB                                       IVc                  53,00
  4. DERLETA OLIWIA                                  IVa                 37,25
  5. GRZYWACZ JULIA                                 IVa                 31,25
  6. PASTUSZKA WERONIKA                          IVa                30,75

 

Wyniki dla kategorii:

 

Beniamin - klasa 5  

 

  1. JARASZEK BARTOSZ                             Va                  62,00
  2. OSIŃSKA ALICJA                                 Vb                  60,25
  3. PATEREK MIKOŁAJ                                Va                 59,75
  4. STERCZEWSKA ANNA                            Va                 52,00
  5. BŁASIAK NATALIA                                Va                50,50
  6. STELLIGA WIKTORIA                             Vb               49,50
  7. GRABOWSKI JAKUB                              Va                33,00
  8. TOMCZYK SARA                                   Va                31,75

 

Wyniki dla kategorii:

 

Beniamin - klasa 6  

 

  1. HROSTEK FILIP                                     VIc                 94,50
  2. WAWER JAKUB                                      VIc                80,00
  3. ZAWADA KAMILA                                  VIb               70,50
  4. GRABOWSKI JAKUB                               VIc               67,25
  5. TOMASZEWSKI MATEUSZ                        VIa               64,00
  6. JAWORSKI BŁAŻEJ                                VIa               62,25
  7. WYROŚLAK WIKTOR                              VIc               62,00
  8. MILCZARCZYK BARTOSZ                          VIc               37,50

  

                                                                               Gratulujemy!

Joomla Templates by Joomla-Monster.com