WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "KANGUR MATEMATYCZNY"

W dniu 15 marca 2014r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”, w którym wzięło udział 49 uczniów z klas II – VI.

Wynik  BARDZO DOBRY  oraz nagrodę i dyplom uzyskała

 Skarbek Martyna kl. IIb – uczennica p. Beaty Lenarczyk

WYRÓŻNIENIA oraz książki i dyplomy uzyskali:

  • Zagożdżon Wiktoria kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Wyroślak Amelia kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Zagożdżon Maja kl. IIb - uczennica p. Beaty Lenarczyk
  • Klemm Jakub kl. IIIc - uczeń p. Hanny Krawiec
  • Hrostek Filip kl. Vc - uczeń p. Agnieszki Śmietanki

 

Pozostałe wyniki:

 

 

KLASY II (max: 105pkt.):

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość punktów

 

Skarbek Martyna

IIb

98,75

 

Zagożdżon Wiktoria

IIb

80,00

 

Wyroślak Amelia

IIb

79,75

 

Zagożdżon Maja

IIb

77,50

 

Drózd Róża

IIb

65,00

 

Osiadły Emilia

IIb

50,75

 

Chmielewski Antoni

IIb

50,00

 

Drab Michał

IIb

42,00

 

Domagała Oliwier

IIb

41,25

 

Flisińska Patrycja

IIa

40,50

 

Procki Jakub

IIa

31,00

 

 Zawodnik Grzegorz

IIa

 26,25

KLASY III (max: 120pkt.):

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość punktów

1.

Klemm Jakub

IIIc

73,00

2.

 Mitan Antoni

IIIc

58,75

3.

Grzywacz Katarzyna

IIIb

47,50

4.

Bal Kacper

IIIb

46,00

5.

Anduła Weronika

IIIc

45,75

6.

Łandar Julia

IIIb

45,75

7.

Woźniak Konrad

IIIc

42,00

8.

Skrzek Kacper

IIIa

41,50

9.

Krajewski Michał

IIIa

38,25

10.

Grzywacz Julia

IIIa

35,00

11.

Filipowicz Maja

IIIa

33,00

12.

Kamiński Adrian

IIIc

31,25

13.

Derleta Oliwia

IIIa

29,75

14.

Mojsiej Aleksandra

IIIc

28,75

15.

Pastuszka Weronika

IIIa

27,75

16.

Śwital Jakub

IIIc

25,00

 

 

KLASY IV (max: 120pkt.):

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość punktów

 

 Sterczewska Anna

IVa

77,75

 

Paterek Mikołaj

IVa

73,00

 

Osińska Alicja

IVb

68,75

 

Rojek Cezary

IVb

51,00

 

Święcicka Adrianna

IVb

43,00

 

Błasiak Natalia

IVa

39,25

 

Gregorczyk Zofia

IVa

37,50

8.

Tarnowska Aleksandra

IVa

35,50

KLASY V (max: 150pkt.):

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość punktów

 

Hrostek Filip

Vc

78,25

 

Błazik Zuzanna

Va

68,25

 

Mularska Anita

Va

58,75

4.

Oleszkiewicz Franciszek

Va

57,25

5.

Wyroślak Wiktor

Vc

55,50

6.

Grabowski Jakub

Vc

54,50

7.

Tomaszewski Mateusz

Va

47,25

8.

Traczyk Olaf

Vb

36,25

9.

Modzelewski Mateusz

Va

31,25

10.

Jaworski Błażej 

Va

26,00

KLASY VI (max: 150pkt.):

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość punktów

 

 Jastrzębski Jakub

VIb

92,25

 

 Petkow Michał

VIb

67,75

Joomla Templates by Joomla-Monster.com