ZWROT KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Od 25 maja 2020r. w godz. 9:00-13:00 będzie można oddawać do biblioteki szkolnej wypożyczone książki.

Ze względu bezpieczeństwa obowiązują następujące procedury:

-rodzice /uczniowie dokonujący zwrotu powinni być w maseczkach oraz rękawiczkach,

- do oddawanej książki należy włożyć karteczkę z nazwiskiem, imieniem i klasą do której uczęszcza uczeń,

Tak przygotowane książki należy umieścić w oznaczonym pudełku znajdującym się przy wejściu głównym do szkoły –BUDYNEK A (UL. Niepodległości)

oraz przy wejściu z szatni na korytarz szkolny – BUDYNEK  B ( ul. Słowackiego )

Aby wypożyczyć potrzebną książkę, należy skontaktować się przez Librusa z bibliotekarzem, który przygotuje zamówioną pozycję i poda termin jej odbioru.

Renata Basaj – budynek A

Dorota Molenda –budynek B

Zwroty podręczników planujemy na czerwiec, po ustaleniu terminu z wychowawcą klasy. Należy  przejrzeć podręczniki i ewentualne zniszczenia lub braki zgłosić wcześniej lub podczas oddawania podręczników. Ułatwi to znacznie pracę i skróci czas odbioru.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać do bibliotekarza przez Librusa.

Renata Basaj, Dorota Molenda