Dziecięca akademia przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz realizowany w ramach Programu Operacyjnego „Kapitał ludzki”.
Nasza szkoła przystąpiła do projektu, którego celem głównym jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe, a tym samym podniesienie jakości kształcenia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pionkach.

Projekt realizowany był od września 2012 r. do czerwca 2013 r. 20-osobowa grupa uczniów  z klas IV-VI realizowała następujące zajęcia:

• Zajęcia z przedmiotów przyrodniczo-matematycznych (prowadzący: p. Jolanta Wawer, p. Aneta Wiśniewska),
  • Zajęcia informatyczne (prowadzący: p. Aneta Wiśniewska),
  • Zajęcia z języka angielskiego (prowadzący: p. Sylwia Janicka-Dołęga),
  • Zajęcia sportowo-wychowawcze (prowadzący: p. Wojciech Mazur, p. Bartłomiej Gałkowski),
  • Zajęcia w zakresie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego (prowadzący: p. Urszula Pietrzyk).

Koordynator projektu: p. Joanna Ćwiklak

Zapraszamy do galerii zdjęć.