Kiermasz świąteczny 2c - 12.12.2013 r. (zdjęcia)

W dniu 12.12. 2013 roku w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, podczas którego można było nabyć ręcznie robione ozdoby świąteczne: choinki, bombki, stroiki, pierniki, figurki z masy solnej i gipsu. Była to niepowtarzalna okazja, aby  wydobyć drzemiące talenty do robót ręcznych w dzieciach oraz  ich rodzicach, którzy wspaniale włączyli się w akcję zorganizowaną przez klasę II c.

Przygotowania do kiermaszu okazały  się wspaniałą okazją do jeszcze większego zintegrowania zespołu klasowego. Rodzice mieli szansę   na spędzenie nieco więcej czasu ze swoimi pociechami. Dzieci były zachwycone pomysłami, talentami i pomocą swoich rodziców. Cel został zrealizowany – uczniowie zebrali część pieniędzy na wycieczkę. Każdy z nich czuł się współorganizatorem. Byli bardzo przejęci, zaangażowani i bardzo, bardzo zadowoleni. Miło było popatrzeć jak dużo osób przybyło na nasz kiermasz, jak bardzo podobały się nasze ozdoby i jak bardzo szybko wszystko znikało ze stołów. Z pewnością takie akcje będziemy powtarzać.

BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM RODZICOM ZA POMOC W ZORGANIZOWANIU KIERMASZU J

Wychowawca klasy II c Monika Płachta - Ruba