Z Ekologią na Ty

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w ramach projektu „Sukces ucznia promocją szkoły” realizuje program warsztatów ekologicznych „Z Ekologią na Ty”.

Młodzi ekolodzy z naszej szkoły w ramach warsztatów przygotowali i zaprezentowali przedstawienie z udziałem widzów, czyli uczniów klas I- III. Występ w formie happeningu nosił nazwę „Segregując śmieci – zarabiasz i chronisz przyrodę”.

NA zakończenie przeprowadzono krótki konkurs z nagrodami dla naszych małych widzów, sprawdzający ich wiedzę na temat segregowania śmieci oraz korzyści płynących z ekologicznego trybu życia.

Wspaniałym akcentem kończącym występ była wspólna nauka piosenki, specjalnie napisanej na tą okoliczność przez naszych młodych ekologów.

Osoby prowadzące warsztaty:

• p. Joanna Ćwiklak