As radomskiej fotografii- Sławomir Wąsik

As radomskiej fotografii- Sławomir Wąsik odwiedza uczniów PSP nr 1 w Pionkach

wasik_pb270204_1.jpgOgromnym sukcesem promującym naszą szkołę było zorganizowanie spotkania autorskiego, z podróżnikiem, asem radomskiej fotografii - Sławomirem Wąsikiem.

Uczestnicy warsztatów „ Z Ekologią na Ty” bardzo solidnie i dokładnie przygotowali się do wizyty twórcy filmów przyrodniczych. Zgromadzili płyty, zdjęcia, książki z fotografiami wykonanymi przez Sławomira Wąsika, artykuły z „ Przyrody Polskiej”. Na spotkanie zaproszono uczniów klas IV- VI. Podczas spotkania wykorzystano sprzęt komputerowy i techno - dydaktyczny, ufundowany przez Stowarzyszenie „ Sumus” i EFS. Nasza młodzież wiele się nauczyła i dowiedziała na temat zwierząt i kręcenia filmów przyrodniczych. Uczniowie sami zadawali pytania, więc nikomu się nie nudziło- wszyscy byli zainteresowani tym wydarzeniem. W czasie spotkania pan S. Wąsik opowiadał i prezentował swoją nowo wydana książkę pt.: „ Zwierzęta Polski”. Przebieg spotkania oraz wywiad z panem Sławomirem Wąsikiem był nagrywany przez naszą telewizję lokalną.

Zapraszamy do galerii