KAMPANIA ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2010

logo_prostokatne.jpg        Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Jest to akcja promująca profilaktykę wśród dzieci , młodzieży i dorosłych. W tym roku przebiega pod hasłem "Więcej wiem, bo główka pracuje". W ramach akcji szkoła otrzymała pakiet materiałów edukacyjno – profilaktycznych dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Ulotki kampanijne zostały wykorzystane do przeprowadzenia lekcji wychowawczych w klasach IV i V.

Specjalne ulotki otrzymali też rodzice uczniów klas V podczas spotkań klasowych. Informacje o akcjach i przedsięwzięciach podejmowanych w szkole w ramach kampanii będą zamieszczane na stronie internetowej. Szkolnym koordynatorem jest pedagog Teresa Kobylarczyk.