Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 (29.06.2012 r.)

 

W dniu 29.06.2012 r. uroczyście zakończyliśmy bieżący rok szkolny. Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepszych z najlepszych oraz statystykami poszczególnych klas.

NAJLEPSI UCZNIOWIE 
W ROKU SZKOLNYM  2011/2012


KLASA II A

1. BŁASIAK NATALIA
2. DĄBROWSKA GABRIELA
3. GRABOWSKA OLIWIA
4. GRABOWSKI JAKUB
5. GREGORCZYK ZOFIA
6. HYLIŃSKI KACPER
7. JARASZEK BARTOSZ
8. KOŁODZIEJ WIKTORIA
9. KOSIEC WIKTORIA
10. LESZKIEWICZ WIKTORIA
11. MAŁACZEK JAKUB
12. MOLĘDA AMELIA
13. PATEREK MIKOŁAJ
14. ROŻNIATOWSKI MICHAŁ
15. STASZEK MARCEL
16. STERCZEWSKA ANNA 
17. TARNOWSKA ALEKSANDRA
18. TURSKI HUBERT
19. WARCHOŁ RADOSŁAW


KLASA II B

1. BANACH IWO
2. BZDZIKOT KRZYSZTOF
3. FALIŃSKI KORNEL
4. GLISZCZYŃSKI KACPER
5. LEGWAND JULIA
6. WROCHNA AMELIA
7. PADUCH ADAM
8. PSZCZOŁA IGOR
9. ROJEK CEZARY
10. SKRZEK OLIWIA
11. STELLIGA WIKTORIA
12. ŚWIĘCICKA ADRIANNA
13. TOMASZEWSKA JOANNA
14. WASILEWSKI KACPER
15. OSIŃSKA ALICJA

KLASA III A

1. BŁAZIK ZUZANNA
2. DRÓZD NIKOLA
3. GOŁĘBIOWSKI KACPER
4. JAWORSKI BŁAŻEJ
5. KREFT JULIA
6. LUTY NATALIA
7. MAZURKIEWICZ ZUZANNA
8. MULARSKA ANITA
9. OLESZKIEWICZ FRANCISZEK
10. PLUTA JAGODA
11. TOMASZEWSKI KRZYSZTOF
12. TOMASZEWSKI MATEUSZ
13. ZAWODNIK WOJCIECH

KLASA III B

1. BANASZEK KAMIL
2. BERNATEK GRZEGORZ
3. BOROWSKI MACIEJ
4. CZYŻEWSKI GABRIEL
5. GOŁĘBSKA ALEKSANDRA
6. JANAS JULIA
7. KAMIŃSKI DOMINIK
8. KOZICZ ADAM
9. MUCHA BARTOSZ
10. POLESIAK JAKUB
11. SIWCZYK KAMIL
12. ŚWIĄTEK KALINA
13. TRACZYK OLAF
14. ZAWADA KAMILA

KLASA III C

1. BOJEK ANGELIKA
2. BRZOZOWSKA JULIA
3. CHŁOPICKA JULIA
4. GRABOWSKI JAKUB
5. HROSTEK FILIP
6. KULA WOJCIECH
7. MACHNIEWICZ NATALIA
8. MILCZARCZYK BARTOSZ
9. NIEWOLA NATALIA
10. PUSATERI JULIA
11. PYCIARZ JAKUB
12. PYTLAK ALEKSANDER
13. SULIMA DAWID
14. WAWER JAKUB
15. WYROŚLAK WIKTOR

KLASA IV A

  1. BABULA DAWID
  2. DZIUBA WIKTORIA
  3. GOCEL PATRYCJA
  4. KACPERCZYK JULIA
  5. KOZŁOWSKI JAKUB
  6. MALINOWSKA AGNIESZKA
  7. MICHALSKA OLIWIA
  8. MYŚLIWIEC MARIA
  9. NIZIOŁEK KLAUDIA
  10. SZEWCZYK OLIWIA

KLASA IV B

  1. AMANOWICZ IGOR
  2. BRZOSTOWSKA KORNELIA
  3. CHMIELOWIC JULIA
  4. IWANOWSKA GIORGIA
  5. IWAŃCZYK ALEKSANDRA
  6. JANUSZEWSKA JOANNA
  7. JASTRZĘBSKI JAKUB
  8. JAWORSKI KACPER
  9. KRYSTKOWIAK WERONIKA
  10. KWIECIEŃ KAROLINA
  11. OSIADŁY KLAUDIA
  12. PETKOW MICHAŁ
  13. SĄPÓR MATEUSZ
  14. SPYRA NATALIA

KLASA V A

  1. ABRAMOWICZ MARTYNA
  2. CYGAN JAN
  3. KACAK EMILIA
  4. MALINOWSKI JAKUB
  5. MORTKA ZUZANNA
  6. PYRYT ALEKSANDRA
  7. SMOGORZEWSKI DAMIAN
  8. TRACZYŃSKA KINGA
  9. WESOŁOWSKA NATALIA

KLASA V B

  1. BERNAŚ MILENA
  2. BORYCZKA MONIKA
  3. GAJDA NATALIA
  4. GÓRZYŃSKA SANDRA
  5. JONE IGA
  6. KRAWCZYK WERONIKA
  7. KONOFALSKA KATARZYNA
  8. NOWAK ADAM
  9. PADUCH HUBERT
  10. SOSNOWSKI MATEUSZ
  11. SZEWCZYK MAKSYMILIAN
  12. WASIAK PIOTR

KLASA V C

  1. CHLEBNY KAROL
  2. KOBIERZYCKI IGOR
  3. MAZUR AMELIA
  4. MODZELEWSKA WERONIKA
  5. MOLENDA SARA
  6. PIETRAS ALEKSANDRA
  7. PINKOWSKI MATEUSZ
  8. RYBAK KAROLINA
  9. STERCZEWSKI PATRYK
  10. WALUŚ ALEKSANDRA
  11. WARCHOŁ MATEUSZ
  12. WIECZOREK NATALIA
  13. WROCHNA JULIA
  14. WRONA JAKUB

KLASA VI A

  1. BONDEL ALEKSANDRA
  2. CZAJKA ALEKS
  3. KUCHTA NATALIA
  4. ŁUCZYŃSKA JOANNA
  5. MAZUR KAMILA
  6. MAZUR KAROLINA
  7. MICHALSKI MARCEL
  8. PATEREK DAMIAN
  9. SICZEK WERONIKA
  10. SOSNOWSKA ZUZANNA
  11. WYŁUP WERONIKA

KLASA VI B

  1. BURCHART AGATA
  2. DOŁĘGA MICHAŁ
  3. GOLA SZYMON
  4. JANUSZEWSKI JAN
  5. JASIOROWSKA ALEKSANDRA
  6. KISIEL ZUZANNA
  7. PIETRZYK DAMIAN
  8. URBAŚ KAMIL
  9. WARCHOŁ JAN

KLASA VI C

  1. DESZCZKA WERONIKA
  2. FIGURSKA KATARZYNA
  3. GLIMASIŃSKI ALEKSANDER
  4. KACPERCZYK PATRYCJA
  5. KOWALCZYK PAWEŁ
  6. POTER ALEKSANDRA
  7. PUJANEK JAKUB
  8. SOBCZYK JULIA
  9. WDOWIAK ALEKSANDRA
  10. WEREDA ALEKSANDRA

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com