Wycieczka GRUPY 0a do jednostki wojskowej 4938 w Radomiu. (zdjęcia)

Dnia 7 października 2011r dzieci z grupy 0a udały się na swoją pierwszą autokarową wycieczkę do jednostki wojskowej nr 4938 w Radomiu.

Podróż do Radomia minęła szybko i wesoło. Na miejscu dzieci zwiedzały: Klub wojskowy, Salę Tradycji, garnizon, spadochroniarnię, wojskową straż pożarną i hangar samolotowy. Wszystko było bardzo ciekawe. Mali uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali wygłaszanych przez woskowych przewodników opowieści o oglądanych miejscach. Największe zainteresowanie wzbudziło wyposażenie woskowego pilota i samoloty. Każde dziecko weszło do środka samolotu i na chwilę poczuło się jak prawdziwy pilot. Z dużym zaciekawieniem dzieci oglądały także pozostałe miejsca. Wchodziły też do środka wozu strażackiego, obserwowały pasy startowe i widziały samolot podchodzący do lądowania. Mimo chłodnej i pochmurnej pogody czas się nie dłużył.

GRUPA A
                ZAWSZE DOBRY HUMOR MA!
                MY SIĘ DESZCZU NIE BOIMY,
                TRUDY WYCIECZKI DOBRZE ZNOSIMY!

Z niezapomnianymi wrażeniami wszyscy szczęśliwie wrócili do domów. Dzieci deklarowały, że w przyszłości chciałyby być wojskowymi. Cóż...czas pokaże!:) Na razie możemy tylko wesoło pobawić się w żołnierzy w naszej sali.:)

Serdecznie DZIĘKUJEMY RODZICOM za pomoc w organizacji wycieczki! :)
J.B.

Zapraszamy do galerii zdjęć