WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W GRUPIE 0A - 06.12.2011r

Czy Wy wiecie, czy nie wiecie?
Mikołaje są na świecie!
Czy wierzycie czy też nie,
Mikołaj odwiedzi mnie! :)

Odwiedził też naszą Grupę 0A! Widocznie dzieci zasłużyły na taką niespodziankę - przygotowały pięknie salę, bardzo starały się być grzeczne i słuchać Pani :) Dobry Święty przywitał się z dziećmi piosenką, a potem po rozmowie wszystkim wręczył prezenty. W podziękowaniu "zerówkowicze" pokazali jak pięknie potrafią recytować wierszyki i śpiewać piosenki. Mikołajowi bardzo spodobało się u nas, bo dłuuuugo bawił się z nami, wesoło tańczył, śpiewał i żartował. Radości nie było końca! :) Dzieci bardzo żałowały, że Mikołaj musiał nas opuścić...:( ale przecież inni też czekali na jego odwiedziny! Po pożegnalnej piosence i obietnicy, że wróci do nas za rok - Św. Mikołaj wyruszył w dalszą drogę. Na pewno dzieci nie zapomną o tym miłym przeżyciu! W każdej chwili mogą też zerknąć na pamiątkowe zdjęcia, które sobie zrobiły :) Oczywiście także będą pamiętały o grzecznym zachowaniu aby zasłużyć na kolejną Mikołajową wizytę za rok! :)

wych. J.B.

Zapraszamy do galerii zdjęć.