SPOTKANIE WIGILIJNE I KOLĘDOWANIE GRUPY 0A

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdkę na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się uczyć miłości.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać...

Tym wierszem ks.Twardowskiego dn.20.XII.2011r. dzieci z GRUPY 0A rozpoczęły bożonarodzeniowe przedstawienie dla swoich bliskich - rodziców, rodzeństwa i dziadków. W nastrojowej świątecznej scenerii mali kolędnicy pięknie śpiewali kolędy, recytowali wierszyki. Jak prawdziwi aktorzy wcielili się w role pasterzy, Trzech Króli, Maryi i Józefa. Był też betlejemski żłobek z Dzieciątkiem leżącym na prawdziwym pachnącym sianku :) W drugiej części dzieci wręczyły rodzicom, jako pamiątkę spotkania, własnoręcznie zrobione aniołki. Było też oczywiście łamanie się opłatkiem, wspólne śpiewanie kolęd i życzenia świąteczne. Na koniec atmosferę prawdziwej Wigilii podkreślił słodki poczęstunek - pyszne pachnące domowe racuchy, kosztowane ze smakiem przez wszystkich! :)
Nie zabrakło zarówno momentów wzruszenia jak i uśmiechów i radości. :)
Dziękujemy gościom za przybycie i mamom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości:):):)
Opierając się na słowach cytowanego wiersza życzymy wszystkim miłości, uśmiechu i przyjaźni oraz szczęśliwego Nowego Roku!
                                                                                                       wych. J. Brzózek

Zapraszamy do galerii zdjęć.