Dzieci z PSP nr1 z Rodzinką po Wiosnę!!!

Wiosennie, kolorowo, śpiewnie, tanecznie i bardzo, bardzo rodzinnie było 21 III po południu w PSP nr 1 w Pionkach.
Dzieci z klasy 0 „B”, 0 „C” i I „B” witały wiosnę z babciami, dziadkami i swoimi rodzicami. Sala pękała w szwach, gdyż goście dopisali. Mali artyści zaśpiewali, zatańczyli i swoim występem Wiosnę obudzili.

Jeśli na dobre nie obudzili wiosenki za oknem, to z pewnością wiosna zawitała w sercach babć, dziadków i rodziców, którzy z dumą, uśmiechem na ustach, czasami z łezką w oku patrzyli na swoje pociechy.
Wspaniale zaprezentowały się „starsze” pociechy „Ach, te baby …”  w wykonaniu rodziców to był dopiero show!
Panowie (M. Alot, M. Góralski, M. Wrochna, T. Sąpór ) z pewnością obudzili wiosnę.
„Wiosna – cieplejszy wieje wiatr,
Wiosna – znów nam ubyło lat …”
Ubyło lat wszystkim, którzy to popołudnie spędzili z nami, za co bardzo im dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

B. Lenarczyk
B. Ornat
M. Płachta - Ruba

Zapraszamy do galerii zdjęć.