DZIEŃ RODZICA W GRUPIE 0A (28.05.2012 r.)

Dzień 28 maja 2012r. w grupie 0A był Dniem Rodzica.

W tym szczególnym dniu,
               kiedy jesteśmy razem,
               my - dzieci, powiemy słowa
               płynące prosto z naszych serc:
               KOCHAM CIĘ MAMO I TATO!

Tymi słowami zerówkowicze rozpoczęli uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Występy upiększone zostały rekwizytami i interpretacją ruchową utworów. Mamy, tatusiowie i babcie z uwagą i wzruszeniem obserwowali aktorskie popisy swoich pociech, które z wielkim przejęciem występowały przed gośćmi.
Wszystko udało się wspaniale! Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty-niespodzianki. Oczywiście nie zabrakło też pysznego poczęstunku - słodkich serc, które także wyrażały miłość dzieci do swych rodziców:)
Dekoracja sali, treści utworów, piękne melodie, przejęte swoimi rolami dzieci - to wszystko sprawiło, że występ był wspaniały, nagrodzony gromkimi brawami, a w oczach niejednego rodzica pojawiły się łzy wzruszenia...
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się w tym gronie, a WSZYSTKIM MAMOM I TATOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! :)

wych. J. Brzózek

zapraszamy do galerii zdjęć.