Finał konkursu wiedzy o wirusie HIV i chorobie AIDS

20120531_finalpsp5.jpg31 maja 2012 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Pionkach odbył się uroczysty finał konkursu dotyczącego uzależnień oraz wiedzy o wirusie HIV i chorobie AIDS.

Konkurs ten przeprowadzony był we wszystkich pionkowskich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podczas uroczystości finaliści otrzymali atrakcyjne nagrody. Z naszej szkoły zostali nagrodzeni: Jan Januszewski kl. VI b, Julia Sobczyk kl. VI c, Mikołaj Glita kl. VI c, Kamil Bracik kl. VI b, Weronika Deszczka

kl. VI c oraz Kacper Micek kl. VI c. W części artystycznej swoje talenty aktorskie i wokalne prezentowali uczniowie PSP nr 1, PSP nr 5 oraz Gimnazjum nr 2. Nasi uczniowie pod kierunkiem pani Beaty Ornat bardzo ładnie zaprezentowali się w dramie pt. „Sąd nad papierosem". Mali aktorzy to: Zosia Sztyber i Kuba Drab z klasy I b, Angelika Bojek i Julia Pusateri z kl. III c, Julia Janas z klasy III b oraz Agata Kowalczyk, Kinga Traczyńska, Kuba Dudkowski, Kuba Malinowski, Weronika Marciniak, Mateusz Adamiec i Damian Pawłowski z klasy Va.